Kuşadası Tatil

Kuşadasında tatil yapmayı düşünen ,yılın tüm yorgunluğunu 1 haftalık yıllık iznine sığdırmaya çalışan tatilcilerin Kuşadası Güzelçamlıdan ,tatillerinden çok fazla memnun kalarak ayrıldığını sizlerde duymuşsunuzdur.

Dilek Yarım Adası Milliparkının eteklerinde bulunan Güzelçamlı,Anadolu’da yaşayan birçok medeniyetlerin buluşma noktasını oluşturan Priene, Milet, Efes, Didim, Afrodisias, Pamukkale gibi açık hava müzesi ile çevrili olup Türkiyenin oksijen bakımından en zengin 2. Yeridir.

 ‘’GÖKYÜZÜNÜN ALTINDA VE YER YÜZÜNÜN ÜSTÜNDE EN GÜZEL YER’’  diyen tarihçileri babası Heredot Güzelçamlı için bu muhteşem sözünü yıllar öncesinden söylemiştir.

Güzelçamlı otellerinden olan 4 yıldızlı Hotel Akbulut & Spa ,Ege bölgesi otellerinde tatil yapmayı düşünen tatilciler için,modern ve  konforlu yapısı ile kaliteyi ve huzuru tüm misafirlerine sunmaya devam ediyor.Akbulut Hotel & Spa bulunduğu konum itibariyle Zeus Mağarası ve Milliparkın hemen yanıbaşında olması ,Kuşadası Güzelçamlı otellerini tercih eden bir çok misafirin ilk tercihi olmaya devam ediyor.Tatil planlarınızı yaparken  ; Kuşadası Tatil,Ege bölgesi otelleri, Güzelçamlı otelleri,Kuşadası herşey dahil oteller ,Kuşadası fırsat otelleri, Kuşadası otel fiyatları, 4 yıldızlı aile oteli ,Kuşadası otelleri gibi bir çok soru gelirse eğer..

Mavi ve yeşilin mükemmel birleşimin nefes güzelliğinde kaliteyi ve huzuru bir arada sunan Hotel Akbulut & Spa’yı mutlaka arayın.